Hakkımızda

KonsolOyun.com güncel firma adımızdır. Daha önceki firma adımız olan PROJECT COMPUTER Bakırköy, üç kardeş tarafından (Taner, Ömer, Osman) 1995 yılında Bakırköy'de (Sinema 74'ün yanında) kurulmuştur.

İlk satışına başladığımız ürünler PC Oyunları ile Amiga 500 Oyunları ve Aksesuarlarıdır. O yıllarda Commodore 64 işlemciler yerini çoktan Amiga'lara bırakmakla birlikte, Commodere ve Amigaların artık son zamanlarıydı.

Zaman içerisinde Sony PlayStation (PS1) çıkmış ve bu cihazların oyun, aksesuar ve kol satışları ile ticari hayatımız devam ettimiştir. 2001 yılında firmamızı kapatarak Amerika'da Ömer (ebay Satış, Oto Satış) ve Çin'de Taner (Cep Aksesuar İthalat ve E-Ticaret Satış) gibi farklı iş dallarında faaliyetler gösterdik. Küçük kardeşimiz halen Amerika'da hayatına devam etmektedir.

Son olarak yeniden 2009 yılında, Bakırköy / Milliyetçi Sokak'ta, Bakırköy'de ilk kez PS3 oyun takası yapan firma olarak ticari yaşantımıza başladık.

Şu anda firmamız PS3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PSP, PSVita, Nintendo Wii / DS / 3Ds oyunları, konsolları, aksesuarları, bakım onarım ve yedek parçalar üzerinde faaliyet göstermektedir.